fbpx

קורס עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה - הקדמה

העולם בו אנו חיים מזמן לנו לא מעט אירועים אשר מפתיעים אותנו, ולעתים אף תופסים אותנו לא מוכנים כלל. לפעמים אלה דברים משמחים, אבל מתרחשים סביבנו גם מקרים הדורשים מאתנו לפעול באופן מיידי. לרובנו יצא להיות בסביבת אדם הזקוק לפעולות עזרה ראשונה, אך האם ידענו לתת את המענה הראוי או שעמדנו בצד בציפייה שיגיע אדם המבין בתחום ויעניק עזרה?

האם יצא לכם לחשוב לאחר המקרה – מה עליכם לעשות על מנת להיות מוכנים בפעם הבאה? חשוב שנבין – כל אדם יכול להגיש עזרה ראשונה וכל אחד מאתנו יכול להציל חיים! חשוב להבין עוד דבר – קיימות סביבנו לא מעט סכנות פוטנציאליות אשר יכולות להפוך ברגע לפציעה או למצב חירום רפואי אשר ידרוש טיפול ומענה הולם. אל לחכו לפעם הבאה ואל תדחו יותר – במיוחד היום כאשר ניתן ללמוד בדרך הנוחה ביותר, מכל מקום ובכל זמן – בדרך שלך!

קורסי עזרה ראשונה באינטרנט

קורס עזרה ראשונה במדיסקופ פותח בפניכם דלת לחוויה לימודית מרתקת, אשר תיקח אתכם לעולם המספק ידע על מבנה גוף האדם ופעילותו, על התמודדות עם מצבי חירום רפואיים מסוכנים, טיפול בטראומה, מחלות ועוד מצבים רבים אשר יכולים לפגוש אותנו בכל יום. קורסי עזרה ראשונה וגם קורס רענון עזרה ראשונה אצלנו לא דורשים ידע קודם, החומר מועבר בשפה קלה וברורה ואנו דואגים שלאחר הקורס לא יישארו שאלות לא פתורות או נושאים לא מובנים אצל הלקוח.

אצלנו ניתן לעבור קורס עזרה ראשונה בשתי דרכים עיקריות:
  1. קורס פרונטלי
  2. קורס מתוקשב

את תכני הקורס ניתן לחלק לתכנים עיוניים (כ-70 אחוז מהקורס) הנותנים ידע תאורטי ותכנים מעשיים (כ-30 אחוז מהקורס) הכוללים תרגולים ומעניקים לאדם את הידע המעשי הדרוש לטיפול במקרי חירום רפואיים. שני חלקי הקורס מאוד חשובים. למעשה לא ניתן להכשיר אדם כמגיש עזרה ראשונה ללא הידע העיוני או המעשי. בקורסי עזרה ראשונה הפרונטליים, כל התכנים (עיוניים ומעשיים) עוברים בכיתה עם מדריך. לעומת זאת בקורסי עזרה ראשונה המתוקשבים, את התכנים העיוניים הלקוח לומד בזמנו החופשי, בקצב שלו ומכל מקום שנוח לו, דרך האתר שלנו (בכל מכשיר המתחבר לאינטרנט), והחלק המעשי הכולל תרגולים עובר בכיתה עם המדריך.

לימוד עזרה ראשונה מתוקשב

צוות ההדרכה במדיסקופ השקיע הרבה מאמצים על מנת שהקורס המתוקשב יציג רמה שטרם נראתה בתחום ויאפשר לימוד קל ונעים המשלב חווית לימודים מרתקת. התכנים שלנו כוללים לומדות אינטראקטיביות המפעילות את התלמיד בכל שלב, סרטונים, מצגות, תמונות מרהיבות, שאלות חזרה מבחנים ואת כל הדרוש ע”מ להקיף את כל החומר ולספק חוויה יוצאת מן הכלל. לאורך הקורס המתוקשב ילווה אתכם מדריך מקצועי אשר יהיה לצדכם, ייתן מענה על שאלות העולות ויעזור במה שתצטרכו.

חומרי ההדרכה במדיסקופ נבנו על ידי צוות פרמדיקים אשר חיים את נושא רפואת חירום שנים רבות ועוסקים בכל יום מתוך אהבה ותשוקה למקצוע. תכני קורס עזרה ראשונה מעודכנים מעת לעת על פי ההנחיות המתפרסמות של הגופים המקצועיים וביניהם הנחיות משרד הבריאות וארגון הלב האמריקאי. אנו נותנים דגש על הדרכה עם מחשבה על אירועי חירום אמיתיים, העלולים להתרחש, מתוך הניסיון שנצבר בעבודת שטח ארוכת השנים.

תוכלו למצוא אצלנו קורסי עזרה ראשונה וכמו כן רענון עזרה ראשונה לפי מקצוע, עם התכנים המותאמים לסיכונים היומיומיים בסביבה שמאפיינת את מקום העבודה וקורסים לכלל האוכלוסייה, עבור אנשים המבינים את חשיבות הידע בהצלת חיים ומבינים שכדאי להיות מוכנים לכל תרחיש – אנשים שלוקחים אחריות על הסובבים אותם ולא לוקחים סיכויים בנושא כה רגיש.  נשמח לראותכם בקורסים שלנו – ההנאה מובטחת !

בואו לגלות את הקורסים שלנו

קורס עזרה ראשונה 4 שעות

קורס עזרה ראשונה 4 שעות

קורס החייאה

קורס עזרה ראשונה 8 שעות

קורס עזרה ראשונה 18 שעות

קורס עזרה ראשונה 18 שעות

קורס עזרה ראשונה 22 שעות

קורס עזרה ראשונה 22 שעות

קורס עזרה ראשונה 28 שעות

קורס עזרה ראשונה 28 שעות

קורס עזרה ראשונה 44 שעות

קורס עזרה ראשונה 44 שעות

סדנאות רפואה לנוער

סדנאות רפואיות וחוויתיות לנוער

קורס עזרה ראשונה מתוקשב

קורס מתוקשב -
22 שעות

קורס עזרה ראשונה מתוקשב

קורס מתוקשב -
28 שעות

קורס עזרה ראשונה מתוקשב

קורס מתוקשב -
44 שעות

קורס רענון עזרה ראשונה 4 שעות

קורס רענון עזרה ראשונה 4 שעות

קורס רענון עזרה ראשונה 8 שעות

קורס רענון עזרה ראשונה 8 שעות

קורסי עזרה ראשונה על פי מקצוע

רפואה משלימה
מדריכי גלישת מצוקים
נהגי רכב ציבורי
צוות חירום אירגוני
קורס עזרה ראשונה לפיזיותרפיסטים
מדריכי ספורט
צוות מרפאות שיניים
קורס עזרה ראשונה למדריכי ירי
מדריכי ירי
עובדי הוראה
מדריכי טיולים

 

ארגז הכלים של המדריכים שלנו בנוי בין היתר על בסיס הידע הרפואי, הניסיון הרב אשר נרכש בעבודת שטח והבנה בתחום ההדרכה אשר נבנתה לאורך השנים. השילוב בין תחומים אלה מוביל להדרכה איכותית ורמה מקצועית גבוהה אשר מורגשת בכל קורס אותו אנו זוכים להעביר. כל מדריכי עזרה ראשונה שלנו הינם פרמדיקים או חובשים מיומנים בעלי ידע וניסיון מוכחים.

המטרה שלנו – להעניק ידע וכלים מצילי חיים לאנשים רבים ככל הניתן, בין אם מדובר בקורס הקצר ביותר המתמקד בתכנים הבסיסיים ביותר דוגמת החייאה ובין אם בקורס רחב יותר הכולל טיפול מצבי חרום לבביים, נשימתיים או הטיפול בתחום הטראומה.

הקורסים שלנו הינם המגונים ביותר וכוללים מספר רמות – מהקורסים הקצרים ביותר – כמו קורס תפעול מכשיר ההחייאה ועד קורסי עזרה ראשונה רחבים הכוללים עשרות שעות שבהם החניכים לומדים להתמודד עם מספר רב של מצבי חירום מתחומים שונים – דוגמת התקף לב, אירוע מוחי, מצבי חירום נשימתיים, אלרגיה, עולם הטראומה ועוד.

הדרכות עזרה ראשונה שלנו יכולות להתבצע בשתי דרכים:

 
  • קורס עזרה ראשונה פרונטלי – כאשר כל החומר בקורס מועבר בכיתה באופן פרונטלי על ידי המדריך שלנו.
  • קורס עזרה ראשונה מתוקשב – כאשר רוב תכני הקורס מועברים על בסיס הלומדות האינטראקטיביות דרך האתר שלנו (בקצב ובזמן הנוחים לכם), ולאחר מכן מתבצע התרגול הפרונטלי של כלל הנושאים עם המדריך שלנו בכיתה.

לא משנה באיזו דרך תבחרו ללמוד את קורס העזרה הראשונה אצלנו – תהיו בטוחים שכל החומר יתורגל על הצד הטוב ביותר עם ציוד הסימולציה הטוב והמתקדם ביותר – עם משוב שיאפשר לכם להשתפר תוך כדי התרגול, על מנת להכין אתכם לרגע האמת. במהלך הקורס תבצעו תרגילי טיפול וסימולציה מלאים מהתחלה ועד הסוף אשר יאפשרו לכם לחוות את כל השלבים ולהרגיש ככל היותר קרובים למציאות. במהלך התרגילים תשתמשו בסימולטור דפיברילטור, בובות חכמות הנותנות פידבק איכותי שניתן ללמוד ממנו ולהשתפר תוך כדי, ציוד חבישה אמיתי, ציוד הטיפול בטראומה, מזרקי אפיפן (דמה) המאפשרים לתרגל טיפול באלרגיה המסכנת חיים ועוד.

.

לנוחיותכם אנו מציעים 3 אופציות לביצוע קורס עזרה ראשונה

קורס מתוקשב (לארגונים, קבוצות ויחידים): הכולל למידה של החומר העיוני על בסיס הפלטפורמה האינטראקטיבית שלנו מהבית או מכל מקום שנוח לכם. לאחר מכן מפגש אחד פרונטלי בן מספר שעות עם המדריך שלנו. במפגש הפרונטלי תתרגלו את כל מה שלמדתם ,תשאלו שאלות ותבצעו מבחן על מנת שתהיו בטוחים כי אתם יודעים להציל חיים. 

חלוקת השעות מבוצעת על פי ההנחיות של משרד הבריאות.

ניתן לחלק את הקורס לארבעה או חמישה מפגשים פרונטליים עם המדריך שלנו. חלל ההדרכה צריך לכלול מחשב, מקרן, מסך ומקום מרווח לתרגול .

ניתן לחלק את הקורס לארבעה או חמישה מפגשים פרונטליים עם המדריך בכיתה שלנו.

גלילה למעלה

אין לכם זמן עכשיו ?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם

צריכים עזרה וייעוץ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

רוצים לשמוע עוד?

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן