fbpx

אודותינו

מי אנחנו?

 רפואת חירום זהו תחום העוסק בהצלת חיי אדם במיתר הטרום בית חולים – בפרק זמן המתרחש מרגע הפציעה ועד הגעת הפצוע או החולה לבית החולים .

בעשורים האחרונים התגבשה בעולם הרפואה הבנה כי לאדם הנמצא בסמוך לאירוע ישנה השפעה קריטית על סיכויי הפצוע/החולה לשרוד, ולעתים אף חשובה יותר מהשפעתו של הצוות הרפואי בבית החולים.

טיפול ראשוני יעיל מונע הדרדרות בתפקודי המערכות החיוניות ושומר על איכות חייו של המטופל. בעקבות כך ניתן להבין כי ישנו צורך חיוני שלאדם הנמצא בקרבת האירוע יהיה את הידע והכלים הנדרשים לביצוע טיפול איכותי, מהיר ומציל חיים.

מדיסקופ הוקמה ומנוהלת על ידי פראמדיקים בעלי חזון לשנות את התמונה הנוכחית בתחום הטיפול הטרום בית חולים ולהנגיש את הידע והכלים החיוניים ביותר לכלל האוכלוסייה. הפעילות נעשית מתוך הבנה וניסיון עשיר שנצבר בעבודת שטח ארוכת שנים. אנו מתמחים במתן מגוון רחב של פתרונות בתחום רפואת החירום, החל מהקניית ידע קריטי בפעולות מצילות חיים ועד אספקת הציוד הרפואי הנדרש באיכות גבוהה ועם אחריות מלאה.

תחום ההדרכה במדיסקופ הינו חדשני ומתקדם. הלומדות המתוקשבות והאינטראקטיביות שלנו הן הייחודיות כיום כאשר הן משתפות את החניך בתהליך הלמידה כך שנוצרת למידה חווייתית ופעילה. למידה מסוג זה מאפשרת העברת חומר באופן מיטבי ומעשי. על מנת להגיע לתוצאה הרצויה אנו מתאימים את התכנים לחניכים כך שידעו לטפל בכל במקרה חירום רפואי המאפיין את הסביבה בה הם נמצאים רוב הזמן .

אצלנו קורס עזרה ראשונה בכל הרמות הוא חוויה בלתי נשכחת וחשיפה המלאה ביותר לתחום מרתק אשר יגרום לכם בסיומו להרגיש תחושת בטחון ביכולת שלכם להציל חיים בצורה האיכותית ביותר. אנו מתחייבים לתהליך למידה המקיף והמקצועי ביותר שיכין אתכם לרגע האמת!

בין לקוחותינו

קורסים פרונטליים מרתקים:

קורסי עזרה ראשונה הפרונטליים אצלנו מתבססים על:
סגל הדרכה מובחר כאשר כל מדריך מגיע עם ניסיון טיפול בשטח המשולב עם הבנה מעמיקה בעולם ההדרכה.
חומרים המעודכנים להנחיות האחרונות של ארגון הלב האמריקאי (AHA) ושל משרד הבריאות ומאושרים על ידי רופא.
עזרי לימוד הבנויים והמעוצבים היטב כך שתהליך הלימוד הופך להיות מרתק ומהנה.

קורסים מתוקשבים חדשניים ואינטראקטיביים:

הקורסים המתוקשבים שלנו מספקים חוויה מהנה של למידה על פלטפורמה מודרנית המאפשרת לחניך מקסימום שליטה בתהליך, גמישות מרבית, חלוקת זמן נוחה וקשר עם המדריך המלווה ועם הלומדים עימו על בסיס הפלטפורמה הייחודית..

ציוד ומכשור רפואי באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים ללא תחרות:

הציוד הרפואי שלנו עובר את כל שלבי הבדיקות הנדרשים ועומד בתקנים המחמירים ביותר. הציוד מיוצר על ידי החברות הבינלאומיות המובילות בתחום כיום. המחירים שלנו ללא תחרות! תבדקו בעצמכם…

ארגון הלב האמריקאי

התכנים שלנו הם בהתאם להנחיות המעודכנות ביותר של ארגון הלב האמריקאי

משרד הבריאות

התכנים שלנו הם בהתאם להנחיות ודרישות משרד הבריאות ושאר משרדי הממשלה הרלוונטיים

ציוד בעל תקנים

הציוד שלנו בעל תקנים המחמירים ביותר ומאוחסן בתנאים המיטביים ביותר עד הגעתו ללקוח

תעודה הניתנת בסיום הקורס

גלילה למעלה

אין לכם זמן עכשיו ?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם

צריכים עזרה וייעוץ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

רוצים לשמוע עוד?

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן